Korfbalvereniging Fluks
       Nieuws    Info    Competitie    Korfbalzaken    Organisatie    Fotoalbum    Kangoeroe Klup    Lid worden    Webcam  
     
Scheidsrechters zaal komende maanden
 
1 January 2017 22:06 uur
Hieronder het overzicht voor de scheidsrechters voor de komende maanden in de zaal. Het was weer een mooie puzzel. Als je niet kunt dan graag onderling ruilen.
Mocht je nog vragen hebben of begeleiding willen dan kun je mailen naar scheidsrechter@ckvfluks.nl
 
Datum   Teams   Tijd   Scheidsrechter
07-01-17   Fluks 3 EKVA 7 15:45   Koen van Asten
07-01-17   Fluks B2 Phoenix B2 14:00   Andre Houwaart
07-01-17   Fluks C1 Roda C1 13:00   Martijn van Leeuwen
14-01-17   Fluks 3 Fiducia 5 14:45   Paul Witteman
14-01-17   Fluks B2 Avanti (P) B4 13:40   Paul Witteman
21-01-17   Fluks 3 ESDO 3 17:00   Ramses Duindam
21-01-17   Fluks 2 TOP/Quoratio 8 18:10   Andre Houwaart
21-01-17   Fluks B1 De Vinken B1 16:00   Theo Passchier
21-01-17   Fluks B2 Madjoe B3 15:00   Quirina van Huis
21-01-17   Fluks D1 Fiks D2 14:00   Nick Lumoindong
21-01-17   Fluks E2 Crescendo E1 13:00   Bart Lumoindong
21-01-17   Fluks E1 KZ Danaiden E1 13:00   Maurits Westerop
28-01-17   Fluks 2 Pernix 7 16:30   Paul Witteman
28-01-17   Fluks B1 Helios B1 14:30   Koen van Asten
28-01-17   Fluks D1 Tempo D4 15:30   Arthur Schoenmaker
28-01-17   Fluks E2 Refleks E2 12:30   Julia Prook
28-01-17   Fluks E1 Sporting Trigon E1 13:30   Bart Lumoindong
04-02-17   Fluks 3 Velocitas 7 14:45   Koen van Asten
04-02-17   Fluks C1 TOP/Quoratio C4 13:00   Ton Westgeest
04-02-17   Fluks E1 VZOD E3  14:00   Maurits vd Vos
04-02-17   Fluks F1 Die Haghe F3 13:00   Sanne Koch
11-02-17   Fluks 2 Tempo 8 16:00   Andre Houwaart
11-02-17   Fluks B1 TOP/Quoratio B3 14:00   Jelle Smit
11-02-17   Fluks D1 Weidevogels D1 15:00   Francoise Romijn
11-02-17   Fluks E2 Madjoe E1 13:00   John vd Niet
11-02-17   Fluks F1 TOP/Quoratio F5 13:00   Marlies Jager
18-02-17   Fluks B1 Rapid B1 14:00   Bram Baalbergen
18-02-17   Fluks F1 Excelsior F4 13:00   Femke vd Drift
25-02-17   Fluks E2 Atlantis E1 13:00   John vd Niet
04-03-17   Fluks 3 Pernix 6 17:00   Koen van Asten
04-03-17   Fluks B1 Badhoevedorp/MIK B1 15:00   Johan v Hameren
04-03-17   Fluks B2 Valto B3 16:00   Paul Witteman
04-03-17   Fluks C1 KIOS (N) C2 14:00   Theo Passchier
11-02-17   Fluks F1 Sporting Trigon F2 13:00   Inge Vollebregt
11-03-17   Fluks 2 KIOS (N) 4 16:10   Paul Witteman
11-03-17   Fluks B1 Groen Geel B3 15:00   Paul Witteman

 
Toegevoegd door: Paul Witteman
 
 
Terug || Voeg een reactie toe!
 

© C.K.V. Fluks 2016                                    Clubhuis: Nieuwe Zeeweg 50         Telefoon: 071-3616617         E-mail:info