Korfbalvereniging Fluks
       Nieuws    Info    Competitie    Korfbalzaken    Organisatie    Fotoalbum    Kangoeroe Klup    Lid worden    Webcam  
     
Vervoerschema jeugd zaalcompetitie 2016/2017 per team
 
8 November 2016 9:48 uur
  Fluks B1    
12-nov TOP B3 - Fluks B1 13:00 u. van Duin, Kwakernaak, Peschier
19-nov De Vinken B1 - Fluks B1 14:30 u. Barnhoorn, Steenkist, Westgeest
26-nov Helios B1 - Fluks B1 14:00 u. v.d. Niet, Noordhoek, Steenvoorden
17-dec Badhoevedorp/MIK B1 - Fluks B1 12:00 u. Barnhoorn, Peschier, Zonneveld
7-jan Groen Geel B3 - Fluks B1 15:15 u. v.d. Niet, Steenkist, Steenvoorden
14-jan Rapid B1 - Fluks B1 10:10 u. van Duin, Kwakernaak, Noordhoek
4-feb DKV (IJ) B1 - Fluks B1 16:00 u. Steenvoorden, Westgeest, Zonneveld
  Fluks B2    
12-nov Avanti (P) B4 - Fluks B2 11:00 u. Alkemade, Chin Chan Sen, Westgeest
19-nov Madjoe B3 - Fluks B2 13:20 u. Heemskerk, Korbee, Mourits
28-jan Refleks B2 - Fluks B2 12:25 u. Gerrits, Peschier, de Roode
11-feb Weidevogels B2 - Fluks B2 16:30 u. Alkemade, Chin Chan Sen, Schoenmaker
18-feb Valto B3 - Fluks B2 11:15 u. Gerrits, de Roode, Westgeest
11-mrt Phoenix B2 - Fluks B2 11:55 u. Heemskerk, Korbee, Mourits
  Fluks C1    
17-dec KIOS (N) C2 - Fluks C1 14:20 u. Korbee, Scheltens, Wiegerink
21-jan VZOD C1 - Fluks C1 14:50 u. Barnhoorn, van Haarlem, Heemskerk
28-jan Pernix C2 - Fluks C1 11:50 u. Gielen, Philippo, van Zuilen
11-feb Madjoe C2 - Fluks C1 13:00 u. Korbee, Scheltens, Wiegerink
18-feb TOP C4 - Fluks C1 13:00 u. Barnhoorn, van Haarlem, Heemskerk
11-mrt Roda C1 - Fluks C1 13:30 u. Gielen, Philippo, van Zuilen
  Fluks D1    
19-nov Haarlem D1 - Fluks D1 11:10 u. van Asten, van Rooijen, v.d. Slot
26-nov Fiks D1 - Fluks D1 9:00 u. Duindam, Kolmus, Mourits
7-jan Tempo D2 - Fluks D1 13:00 u. van Beelen, Schoenmaker, v.d. Slot
18-feb Madjoe D1 - Fluks D1 10:15 u. van Asten, Mourits, van Rooijen
25-feb TOP D2 - Fluks D1 9:00 u. Duindam, Kolmus, Schoenmaker
4-mrt KIOS (N) D1 - Fluks D1 15:30 u. van Asten, van Beelen, v.d. Slot
  Fluks E1    
19-nov KZ Danaïden E1 - Fluks E1 9:00 u. Hassing, Hellendoorn, v.d. Niet
26-nov Sporting Trigon E1 - Fluks E1 9:00 u. van Beelen, van Haarlem, Langeveld
10-dec TOP E2 - Fluks E1 10:00 u. Hassing, Mourits, v.d. Niet
7-jan Velocitas E2 - Fluks E1 11:00 u. van Haarlem, Hellendoorn, Langeveld
14-jan Haarlem E1 - Fluks E1 12:10 u. van Beelen, Hassing, Mourits
4-mrt KIOS (N) E1 - Fluks E1 12:30 u. van Haarlem, Hellendoorn, Langeveld
  Fluks E2    
19-nov Crescendo E1 - Fluks E2 9:00 u. v.d. Berg, de Roode, Schoneveld
26-nov Refleks E2 - Fluks E2 14:10 u. v.d. Berg, v.d. Vlugt, van 't Wout
10-dec Madjoe E1 - Fluks E2 10:15 u. de Roode, Schoneveld, v.d. Vlugt
14-jan Atlantis E1 - Fluks E2 11:00 u. v.d. Berg, de Roode, van 't Wout
4-feb De Meervogels E1 - Fluks E2 9:55 u. Schoneveld, v.d. Vlugt, van 't Wout
4-mrt Tempo E1 - Fluks E2 10:00 u. v.d. Berg, Schoneveld, van 't Wout
  Fluks F1    
19-nov Die Haghe F3 - Fluks F1 10:00 u. v.d. Berg, Duivenvoorden, de Lincel
17-dec ALO F3 - Fluks F1 13:15 u. v.d. Berg, Geraerts, v.d. Niet
7-jan Excelsior (D) F4 - Fluks F1 10:00 u. Duivenvoorden, de Lincel, v.d. Niet
14-jan Die Haghe F3 - Fluks F1 11:00 u. v.d. Berg, Geraerts, de Lincel
21-jan TOP F5 - Fluks F1 10:00 u. Duivenvoorden, Geraerts, v.d. Niet
4-feb Excelsior (D) F4 - Fluks F1 11:00 u. v.d. Berg, Duivenvoorden, de Lincel
11-mrt ALO F3 - Fluks F1 10:00 u. v.d. Berg, Geraerts, v.d. Niet
       
Indien u een keer niet kunt rijden, graag onderling ruilen.  
Eventueel kunt u contact opnemen met Johan Oosting, tel. 3618192

 
Toegevoegd door: Victor Verloop
 
 
Terug || Voeg een reactie toe!
 

© C.K.V. Fluks 2016                                    Clubhuis: Nieuwe Zeeweg 50         Telefoon: 071-3616617         E-mail:info