Korfbalvereniging Fluks
       Nieuws    Info    Competitie    Korfbalzaken    Organisatie    Fotoalbum    Kangoeroe Klup    Lid worden    Webcam  
     
Vervoersschema jeugd voorjaarscompetitie
 
20 March 2016 14:04 uur
  A1    
2-apr Futura A2 - Fluks A1 12:30 u. van Leeuwen, Lumoindong, van Westerop
7-mei Crescendo A2 - Fluks A1 12:30 u. Alkemade, v.d. Drift, Passchier
21-mei Velocitas A3 - Fluks A1 11:00 u. van Leeuwen, Lumoindong, van Westerop
  B1    
9-apr Madjoe B1 - Fluks B1 10:00 u. Kwakernaak, Peschier, Zonneveld
23-apr Pernix B1 - Fluks B1 11:00 u.  v.d. Niet, Steenkist, Westgeest
28-mei Atlantis B1 - Fluks B1 11:15 u. Noordhoek, Peschier, Zonneveld
  C1    
9-apr TOP C3 - Fluks C1 10:30 u. Barnhoorn, Chin Chan Sen, Steenvoorden
23-apr Fiks C1 - Fluks C1 11:00 u. van Duin, Korbee, de Roode
28-mei Refleks C2 - Fluks C1 13:30 u. Gerrits, Mourits, Steenvoorden
  C2    
2-apr Crescendo C1 - Fluks C2 12:30 u. Alkemade, v.d. Voet, Westgeest
7-mei De Meervogels C3 - Fluks C2 10:15 u. Mourits, Peschier, Schoenmaker
21-mei TOP C4 - Fluks C2 12:00 u. Heemskerk, v.d. Voet, Westgeest
  D1    
9-apr Avanti (P) D4 - Fluks D1 11:30 u. Gielen, Korbee, Philippo
23-apr Phoenix D3 - Fluks D1 10:00 u. Barnhoorn, Heemskerk, van Zuilen
28-mei Die Haghe D4 - Fluks D1 12:30 u. Gielen, van Haarlem, Philippo
  E1    
2-apr KIOS (N) E2 - Fluks E1 10:45 u. Duindam, Kolmus, v.d. Slot
23-apr Haarlem E1 - Fluks E1 12:00 u. Duindam, de Jong, van Rooijen
21-mei Aurora E1 - Fluks E1 12:00 u. Kolmus, van Rooijen, v.d. Slot
  E2    
9-apr Crescendo E1 - Fluks E2 10:00 u. van Beelen, Hageraats, Schoenmaker
7-mei Velocitas E3 - Fluks E2 11:00 u. van Beelen, Hageraats, v.d. Niet
28-mei Die Haghe E3 - Fluks E2 12:00 u. Hageraats, v.d. Niet, Schoenmaker
  F1    
2-apr De Meervogels F1 - Fluks F1 9:00 u. van Beelen, Hellendoorn, Langeveld
23-apr KZ Danaïden F1 - Fluks F1 9:00 u. van Haarlem, Hellendoorn, Mourits
21-mei Sporting Trigon F1 - Fluks F1 11:00 u. van Beelen, van Haarlem, Langeveld
  F2    
9-apr Fiks F1 - Fluks F2 9:30 u. Smit, v.d. Vlugt, van 't Wout
7-mei Madjoe F1 - Fluks F2 9:00 u. de Roode, Schoneveld, van 't Wout
28-mei Tempo F1 - Fluks F2 10:30 u. Schoneveld, Smit, v.d. Vlugt

Indien u een keer niet kunt rijden, graag onderling ruilen. Eventueel kunt u contact opnemen met Johan Oosting, tel. 3618192
 
Toegevoegd door: Victor Verloop
 
 
Terug || Voeg een reactie toe!
 

© C.K.V. Fluks 2016                                    Clubhuis: Nieuwe Zeeweg 50         Telefoon: 071-3616617         E-mail:info