Korfbalvereniging Fluks
       Nieuws    Info    Competitie    Korfbalzaken    Organisatie    Fotoalbum    Kangoeroe Klup    Lid worden    Webcam  
     
Vervoerschema jeugd zaalcompetitie 2015/2016 per team
 
2 November 2015 20:45 uur
  A1    
7-nov Atlantis A2 - Fluks A1 14:10 u. van Leeuwen, Lumoindong, van Westerop
19-dec SDO (H) A2 - Fluks A1 12:00 u. Alkemade, v.d. Drift, Passchier
23-jan Velocitas A3 - Fluks A1 12:25 u. van Leeuwen, Lumoindong, van Westerop
6-feb KZ Danaïden A3 - Fluks A1 19:45 u. Alkemade, v.d. Drift, Passchier
13-feb Aurora A2 - Fluks A1 13:10 u. van Leeuwen, Lumoindong, van Westerop
12-mrt DSO (A) A1 - Fluks A1 12:30 u. Alkemade, v.d. Drift, Passchier
  B1    
7-nov Avanti (P) B5 - Fluks B1 11:10 u.  v.d. Niet, Peschier, Westgeest
14-nov Phoenix B3 - Fluks B1 10:50 u. Noordhoek, Steenkist, Zonneveld
28-nov SEV (L) B1 - Fluks B1 18:00 u. Kwakernaak, Peschier, Westgeest
19-dec DKC B1 - Fluks B1 11:10 u.  v.d. Niet, Noordhoek, Zonneveld
9-jan KIOS (N) B2 - Fluks B1 19:40 u.  v.d. Niet, Steenkist, Zonneveld
30-jan Madjoe B2 - Fluks B1 13:25 u. Kwakernaak, Noordhoek, Steenkist
  C1    
14-nov ESDO C1 - Fluks C1 13:00 u. Barnhoorn, Chin Chan Sen, Steenvoorden
21-nov Fiducia C2 - Fluks C1 12:00 u. Gerrits, Korbee, de Roode
5-dec Luno C1 - Fluks C1 13:15 u. Chin Chan Sen, Mourits, Steenvoorden
9-jan SDO/VerzuimVitaal C1 - Fluks C1 10:30 u. Chin Chan Sen, Gerrits, Korbee
16-jan Tempo C3 - Fluks C1 14:00 u. Barnhoorn, de Roode, Steenvoorden
6-feb Madjoe C1 - Fluks C1 10:00 u. van Duin, Gerrits, Mourits
  C2    
14-nov TOP C4 - Fluks C2 11:15 u. Heemskerk, Mourits, v.d. Voet
21-nov Fiks C1 - Fluks C2 12:10 u. Alkemade, Peschier, Schoenmaker
12-dec GKV (H) C2 - Fluks C2 17:15 u. Heemskerk, v.d. Voet, Westgeest
9-jan KIOS (N) C1 - Fluks C2 18:40 u. Alkemade, Mourits, Peschier
16-jan KZ Danaïden C2 - Fluks C2 13:15 u. Schoenmaker, v.d. Voet, Westgeest
5-mrt Velocitas C3 - Fluks C2 13:30 u. Heemskerk, Mourits, Peschier
  D1    
7-nov Avanti (P) D5 - Fluks D1 11:45 u. Gielen, van Haarlem, Korbee
28-nov Tempo D4 - Fluks D1 12:00 u. Heemskerk, Philippo, van Zuilen
19-dec Madjoe D2 - Fluks D1 14:00 u. Barnhoorn, Gielen, van Haarlem
23-jan TOP D4 - Fluks D1 12:00 u. Korbee, Philippo, van Zuilen
13-feb Velocitas D2 - Fluks D1 14:30 u. Barnhoorn, Gielen, Heemskerk
20-feb KIOS (N) D3 - Fluks D1 13:30 u. van Haarlem, Philippo, van Zuilen
  E1    
7-nov Madjoe E1 - Fluks E1 10:00 u. Kolmus, van Rooijen, v.d. Slot
21-nov Pernix E3 - Fluks E1 10:00 u. Duindam, de Jong, van Rooijen
19-dec Velocitas E2 - Fluks E1 10:30 u. Duindam, Kolmus, v.d. Slot
23-jan Sporting Trigon E2 - Fluks E1 9:00 u. de Jong, Kolmus, van Rooijen
6-feb Tempo E4 - Fluks E1 9:00 u. Duindam, de Jong, v.d. Slot
12-mrt VZOD E2 - Fluks E1 15:00 u. de Jong, Kolmus, van Rooijen
  E2    
14-nov Pernix E4 - Fluks E2 11:00 u. Hageraats, v.d. Niet, Schoenmaker
28-nov KZ Danaïden E3 - Fluks E2 9:00 u. van Beelen, Hageraats, v.d. Niet
12-dec Sporting Trigon E1 - Fluks E2 11:00 u. van Beelen, v.d. Niet, Schoenmaker
9-jan Fortuna E7 - Fluks E2 11:00 u. van Beelen, Hageraats, Schoenmaker
16-jan Madjoe E4 - Fluks E2 10:00 u. van Beelen, Hageraats, v.d. Niet
30-jan LYNX E1 - Fluks E2 10:30 u. Hageraats, v.d. Niet, Schoenmaker
  F1    
14-nov Sporting Trigon F2 - Fluks F1 10:00 u. van Beelen, Hellendoorn, Langeveld
28-nov KZ Danaïden F1 - Fluks F1 9:00 u. van Haarlem, Hellendoorn, Mourits
5-dec Madjoe F1 - Fluks F1 10:00 u. van Beelen, van Haarlem, Langeveld
12-dec DES (D) F1 - Fluks F1 11:00 u. Hellendoorn, Langeveld, Mourits
16-jan Fortuna F3 - Fluks F1 11:00 u. van Haarlem, Hellendoorn, Mourits
30-jan Tempo F1 - Fluks F1 10:00 u. van Beelen, van Haarlem, Langeveld
  F2    
21-nov Avanti (P) F2 - Fluks F2 11:45 u. Schoneveld, Smit, v.d. Vlugt
5-dec VEO F1 - Fluks F2 9:00 u. de Roode, Schoneveld, van 't Wout
19-dec Pernix F3 - Fluks F2 11:00 u. de Roode, Smit, v.d. Vlugt
23-jan Sporting Trigon F3 - Fluks F2 9:00 u. Schoneveld, Smit, van 't Wout
13-feb GKV (H) F1 - Fluks F2 16:15 u. de Roode, v.d. Vlugt, van 't Wout
12-mrt Tempo F2 - Fluks F2 9:00 u. Schoneveld, Smit, v.d. Vlugt

Indien u een keer niet kunt rijden, graag onderling ruilen. Eventueel kunt u contact opnemen met Johan Oosting, tel. 3618192
 
Toegevoegd door: Victor Verloop
 
 
Terug || Voeg een reactie toe!
 

© C.K.V. Fluks 2016                                    Clubhuis: Nieuwe Zeeweg 50         Telefoon: 071-3616617         E-mail:info