Korfbalvereniging Fluks
       Nieuws    Info    Competitie    Korfbalzaken    Organisatie    Fotoalbum    Kangoeroe Klup    Lid worden    Webcam  
     
Vervoerschema jeugd zaalcompetitie 2014/2015
 
6 November 2014 20:58 uur
  A1    
15-nov Velocitas A3 - Fluks A1 19:30 u. v.d. Drift, Passchier, Passchier
29-nov KIOS (N) A2 - Fluks A1 17:45 u. Alkemade, van Leeuwen, van Westerop
10-jan Fiks A2 - Fluks A1 13:00 u. v.d. Drift, Lumoindong, de Vos
24-jan Pernix A2 - Fluks A1 13:00 u. van Leeuwen, Passchier, Passchier
14-feb SDO (H) A1 - Fluks A1 14:10 u. Alkemade, Lumoindong, van Westerop
21-feb Avanti (P) A5 - Fluks A1 16:55 u. v.d. Drift, van Leeuwen, de Vos
7-mrt Sporting Trigon A1 - Fluks A1 13:00 u. Lumoindong, Passchier, Passchier
  B1    
15-nov DKV (IJ) B1 - Fluks B1 18:00 u. van Beelen, v.d. Niet, Noordhoek
22-nov KZ Danaïden B2 - Fluks B1 12:00 u. Steenkist, Westgeest, Zonneveld
6-dec Aurora B2 - Fluks B1 14:55 u. Kwakernaak, Noordhoek, Peschier
20-dec SDO (H) B1 - Fluks B1 15:10 u. van Beelen, v.d. Niet, Steenkist
10-jan Helios B1 - Fluks B1 13:00 u. Peschier, Westgeest, Zonneveld
31-jan Madjoe B1 - Fluks B1 13:40 u. Kwakernaak, v.d. Niet, Noordhoek
14-feb Haarlem B2 - Fluks B1 18:00 u. van Beelen, Steenkist, Zonneveld
  C1    
15-nov TOP C5 - Fluks C1 11:00 u. van Duin, Gerrits, Mourits
13-dec Crescendo C1 - Fluks C1 15:15 u. Barnhoorn, Chin Chan Sen, Steenvoorden
10-jan Fiks C3 - Fluks C1 11:00 u. van Duin, Korbee, v.d Wiel
24-jan KZ Danaïden C3 - Fluks C1 15:45 u. Barnhoorn, Chin Chan Sen, Gerrits
7-feb Sporting Trigon C2 - Fluks C1 13:00 u. Barnhoorn, Korbee, Steenvoorden
21-feb Velocitas C2 - Fluks C1 13:20 u. Chin Chan Sen, van Duin, v.d Wiel
7-mrt Avanti (P) C5 - Fluks C1 11:00 u. Gerrits, Korbee, Mourits
  C2    
8-nov Avanti (P) C6 - Fluks C2 13:45 u. Heemskerk, v.d. Voet, Westgeest
22-nov Excelsior (D) C2 - Fluks C2 11:30 u. Alkemade, Peschier, de Roode
6-dec De Meervogels C4 - Fluks C2 09:00 u. Schoenmaker, v.d. Voet, Westgeest
20-dec Velocitas C3 - Fluks C2 12:25 u. Alkemade, Heemskerk, Peschier
3-jan Tempo C5 - Fluks C2 12:00 u. de Roode, Schoenmaker, v.d. Voet
31-jan ODO C3 - Fluks C2 11:40 u. Alkemade, Heemskerk, Westgeest
14-feb Madjoe C2 - Fluks C2 17:40 u. Peschier, de Roode, Schoenmaker
  D1    
15-nov Velocitas D4 - Fluks D1 14:00 u. Barnhoorn, Philippo, van Zuilen
13-dec Die Haghe D3 - Fluks D1 14:00 u. Gielen, van Haarlem, Heemskerk
10-jan Fiks D2 - Fluks D1 09:00 u. Barnhoorn, Besselink, van Zuilen
24-jan KZ Danaïden D3 - Fluks D1 11:00 u. Gielen, van Haarlem, Philippo
28-feb Avanti (P) D4 - Fluks D1 11:45 u. Besselink, Heemskerk, van Zuilen
7-mrt De Meervogels D4 - Fluks D1 09:00 u. Barnhoorn, Gielen, Philippo
  E1    
8-nov Aurora E1 - Fluks E1 10:00 u. Duindam, Schoenmaker, v.d. Slot
29-nov Tempo E7 - Fluks E1 09:00 u. Duindam, de Jong, Kolmus
13-dec Avanti (P) E8 - Fluks E1 10:45 u. de Jong, Schoenmaker, v.d. Slot
17-jan Velocitas E2 - Fluks E1 09:30 u. Duindam, Kolmus, v.d. Slot
24-jan GKV (H) E2 - Fluks E1 13:00 u. de Jong, Kolmus, Schoenmaker
7-feb Madjoe E3 - Fluks E1 10:00 u. Duindam, de Jong, v.d. Slot
7-mrt Pernix E3 - Fluks E1 11:00 u. Duindam,  Kolmus, Schoenmaker
  F1    
8-nov Avanti (P) F3 - Fluks F1 10:45 u. Hageraats, v.d. Niet, de Roode
29-nov Atlantis F1 - Fluks F1 11:00 u. van Abswoude, Mourits, v.d. Niet
17-jan Pernix F2 - Fluks F1 10:00 u. van Abswoude, Mourits, de Roode
24-jan TOP F5 - Fluks F1 10:00 u. van Abswoude, Hageraats, v.d. Niet
7-feb Crescendo F1 - Fluks F1 09:00 u. Hageraats, Mourits, de Roode
7-mrt KZ Danaïden F2 - Fluks F1 13:00 u. van Abswoude, Hageraats, v.d. Niet
  F2    
8-nov Sporting Trigon F3 - Fluks F2 13:15 u. van Haarlem, Kolmus, Mourits
29-nov Velocitas F3 - Fluks F2 09:30 u. van Beelen, van Haarlem, Hellendoorn
13-dec Madjoe F2 - Fluks F2 10:00 u. Hellendoorn, Kolmus, Mourits
3-jan Fortuna F5 - Fluks F2 11:00 u. van Beelen, van Haarlem, Kolmus
24-jan De Meervogels F2 - Fluks F2 09:00 u. van Beelen, Hellendoorn, Mourits
7-feb TOP F3 - Fluks F2 13:00 u. van Haarlem, Hellendoorn, Kolmus
  F3    
15-nov ODO F3 - Fluks F3 11:30 u. Damen, Schoneveld, Smit
22-nov Avanti (P) F5 - Fluks F3 12:45 u. Langeveld, Schoneveld, van 't Wout
20-dec Fortuna F7 - Fluks F3 11:00 u. Damen, Langeveld, Smit
3-jan SEV (L) F1 - Fluks F3 18:00 u. Schoneveld, Smit, van 't Wout
10-jan Phoenix F3 - Fluks F3 10:00 u. Damen, Langeveld, Smit
31-jan ONDO (G) F5 - Fluks F3 10:00 u. Damen, Schoneveld, van 't Wout
14-feb Madjoe F3 - Fluks F3 12:00 u. Langeveld, Schoneveld, van 't Wout

Indien u een keer niet kunt rijden, graag onderling ruilen.
Eventueel kunt u contact opnemen met Johan Oosting, tel. 3618192
 
Toegevoegd door: Victor Verloop
 
 
Terug || Voeg een reactie toe!
 

© C.K.V. Fluks 2016                                    Clubhuis: Nieuwe Zeeweg 50         Telefoon: 071-3616617         E-mail:info